Mokyklos pedagogai

Fortepijono skyrius
Daiva Jautžemienė – mokytoja metodininkė, skyriaus vedėja. jaudai@yahoo.com
Audronė Balsienė – mokytoja metodininkė. balsiene.audrone@gmail.com
Violeta Jokubaitienė – mokytoja metodininkė. 2007.violeta@gmail.com
Petras Katauskis – mokytojas metodininkas
Jolanta Kudabienė – vyr. mokytoja
Dalia Kvietkauskienė – vyr. mokytoja
Loreta Serapinienė – mokytoja metodininkė
Nijolė Steponavičienė – vyr. mokytoja
Birutė Pakarklienė – vyr. mokytoja
Aurelija Dovydaitienė – vyr. mokytoja
Sandra Venckutė - Gailiušienė - vyr. mokytoja
Loreta Vežuka – vyr. mokytoja, koncertmeisterė metodininkė
Natalija Chonina - mokytoja metodininkė, Endriejavo skyriaus vedėja,
Justas Katauskis - mokytojas
Aida Košaitienė - vyr. mokytoja

Akordeono skyrius
Stanislovas Adomavičius – skyriaus vedėjas, mokytojas metodininkas
Veronika Armalienė – vyr. mokytoja
Danutė Alseikienė – mokytoja metodininkė
Violeta Gineitytė – mokytoja metodininkė
Zinaida Kalpokienė – mokytoja metodininkė
Dalia Kubiliutė – mokytoja
Vadims Karnickis – mokytojas

Liaudies instrumentų skyrius
Jūratė Jatulienė - skyriaus vedėja, vyr. mokytoja, kanklės
Danguolė Liutikienė – metodininkė, kanklės
Romualdas Kiudys – vyr. mokytojas, birbynė
Alvydas Vozgirdas – mokytojas metodininkas, birbynė
Kristina Tverijonienė - mokytoja, kanklės
Virginija Babaliauskienė - mokytoja metodininkė, kanklės
Aivaras Lidžius - mokytojas, birbynė
Rima Spalinskienė - mokytoja ekspertė

Orkestrinis skyrius
Konstantinas Usevičius – skyriaus vedėjas. vyr. mokytojas, smuikas
Sigitas Stalmokas – mokytojas ekspertas, saksofonas
Vladislava Stalmokienė – mokytoja metodininkė, smuikas
Bronislovas Vaičius – mokytojas metodininkas, trombonas
Albertas Žilys – mokytojas metodininkas, trimitas, Veiviržėnų skyriaus vedėjas
Martynas Ratas - mokytojas, klarnetas

Teorinis skyrius
Nijolė Usevičienė – skyriaus vedėja, mokytoja ekspertė
Danguolė Gerdauskienė – mokytoja metodininkė
Violeta Jokubaitienė – mokytoja metodininkė
Jolanta Laurinavičienė – mokytoja metodininkė
Jovita Jokšienė – mokytoja metodininkė
Gžegožas Krušinskis – mokytojas metodininkas

Chorinio dainavimo skyrius
Gžegožas Krušinskis – skyriaus vedėjas, mokytojas metodininkas
Jolanta Laurinavičienė - mokytoja metodininkė
Vidutis Petras Normantas - mokytojas metodininkas

Choreografijos skyrius
Giedrė Malūnavičienė - skyriaus vedėja, mokytoja metodininkė
Aurelija Urbaitienė – vyr. mokytoja
Dovydas Veiverys - mokytojas

Teatrinis skyrius
Laima Jusčienė – vyr. mokytoja

Koncertmeisteriai
Rolandas Anužis
Bronislovas Mockus
Jelena Tislenka – metodininkė
Liudmila Bazžina – vyr. koncertmeisterė
Justas Katauskis – vyr. koncertmeisteris
Loreta Vežuka – metodininkė
Gitana Masiulienė - metodininkė
Marijus Sūdžius - koncertmeisteris

Džiazo studija
Sigitas Stalmokas – mokytojas ekspertas, studijos vadovas, saksofonas
Dainius Kažukauskas – vyr. mokytojas, mušamieji instrumentai
Justas Katauskis – vyr. koncertmeisteris
Vaidotas Rukas – vyr. mokytojas, gitara
Edita Bodrovaitė Rukienė - mokytoja, džiazinis dainavimas

Sutrikusio intelekto vaikų (SIV) skyrius
Jolanta Laurinavičienė - mokytoja metodininkė, skyriaus vedėja
Sigitas Stalmokas - mokytojas ekspertas
Danguolė Gerdauskienė - mokytoja metodininkė

Galerija

Kalendorius

«    Gegužė, 2018    »
PrATKPŠS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031