Savivaldybėje pagerbtos tarptautiniame konkurse aukso medalius laimėjusios saksofonininkės

   Lapkričio 21 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pasveikintos ir apdovanotos Gargždų muzikos mokyklos saksofono specialybės mokinės Beatričė Gadeikytė ir Jazmina Preibytė, tarptautiniame EMCY (European Union of Music Competitions for Youth) ir Liuksemburgo kultūros organizacijų jaunimo akademinės muzikos konkurse pelniusios aukso medalius ir specialius žiuri prizus, bei jų mokytojas Sigitas Stalmokas.

Gargždų muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2010-2018 m.m.


Mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2018-2019 m.m.

Tarptautinės LINE DANCE varžybos "Rudens spalvos 2018":

Šokėjų grupė "DG" - ProLine grupėje - II vieta, mokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys

Šokėjų grupė "DG" - ProLine social grupėje - I vieta, mokytojai G. Malūnavičienė ir D. Veiverys

Respublikinis konkursas "Maestro ruduo":

Dainos studija "Svirplys" - II vieta, mokytoja N. Usevičienė

Roberta Taučiūtė - diplomantė, III tarptautinis konkursas "M. K. Oginskio kūrybos perlai" Rietave, mokytojas P. Katauskis

Fausta Frolova - II laipsnio diplomas, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytoja J. Jatulienė

Sofija Skarbaliūtė - II vieta, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytoja D. Liutikienė

Emilijus Netalimov -  II vieta, VII respublikinis jaunųjų tautinių instrumentų atlikėjų konkursas "Muzikos burtai 2018", mokytojas A. Vozgirdas, - mokytojas pelnė IŠRADINGIAUSIO KONCERTMEISTERIO NOMINACIJĄ


Jazmina Preibytė ir Beatričė Gadeikytė,
 saksofonininkės - laureatės, A. Fedotovo vardo konkursas Vilniuje, mokytojas S. Stalmokas



Dominykas Mileris
diplomantas, II tarptautinio muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų konkurso - festivalio, skirto V. Furmanavičiui atminti, mokytojas Stanislovas Adomavičius

___________________________________________
Mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2017-2018 m.m.

VIII respublikinis konkursas - festivalis Panevėžyje "Tirlytis":

Kanklių asamblis - II vieta, mokytoja J. Jatulienė, koncertmeisterė L. Vežuka

E. Bieliauskaitė, E. Liutkutė ir A. Sakalaitė - III vietos laimėtojos solistų kategorijoje, mokytoja J. Jatulienė, koncertmeisterė L. Vežuka

XVII tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis - konkursas Panevėžyje "Jazz fontanas 2018":

Ansamblis "Soloja" - II vieta, mokytojai S. Stalmokas, V. Rukas, J. Katauskis, D. Kažukauskas

Tarptautinis konkursas Švedijoje "Baltic talent 2018": 

Dainos studijos "Svirplys" ir "Svirplys Junior" - I-osios vietos, mokytoja N. Usevičienė

Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas Palangoje:

Arnas Simonaitis - I vieta, mokytoja L. Jusčienė

Tarptautinės linijinių šokių varžybos "Pavasarinis šokių šėlsmas 2018" Šiauliuose:

Šokėjų grupė "DG"  - ProLine Junior grupėje - I vieta, mokytojai Giedrė Malūnavičienė ir Dovydas Veiverys

Žemaitijos krašto klasikinio šokio festivalis - konkursas "Arabeskas":

Šokėjų grupė  - III vieta, mokytojos Giedrė Malūnavičienė ir Aurelija Urbaitienė

Tarptautinis saksofonininkų konkursas Andoroje "Andora Sax Fest Saxophone Competition 2018":

Beatričė Gadeikytė - I vieta, mokytojas Sigitas Stalmokas

XVII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų atlikėjų akordeonininkų konkursas:

Marius Kukšta - I vieta, mokytoja Zinaida Kalpokienė

Nedas Ruibys - II vieta, mokytoja Zinaida Kalpokienė

Erika Valaitytė - III vieta, mokytojas Stanislovas Adomavičius

Dominykas Mileris - II vieta, mokytojas Stanislovas Adomavičius

Respublikinis J. Pakalnio pučiamaisiais ir mušamaisiais konkursas:

I vieta, 
mokytojas S. Stalmokas, koncertmeisterė E. Tislenka


Nacionalinio B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Klaipėdos regiono etapas:

Odilija Tinkutytė - etapo nugalėtoja, mokytoja V. Stalmokienė, koncertmeisterė L. Bazžina

Saulė Bielkauskaitė - etapo nugalėtoja, mokytoja V. Stalmokienė, koncertmeisterė L. Bazžina

XXII-ojo Respublikinio J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso II-asis zoninis turas:

Liutauras Januškas - turo laimėtojas, mokytojas B. Vaičius

Barbora Račkauskaitė - turo laimėtoja, mokytojas S. Stalmokas

Beatričė Gadeikytė - turo laimėtoja, mokytojas S. Stalmokas

TV konkurso "Dainų dainelė" zoninis turas:

"Svirplys" (du vokaliniai ansambliai) - laureatai, mokytoja N. Usevičienė


TV konkurso "Dainų dainelė" rajoninis turas:


Austėja Kazlauskaitė - laureatė, mokytoja D. Gerdauskienė

"Svirplys" (du vokaliniai ansambliai) - laureatai, mokytoja N. Usevičienė


Respublikinis mišrių ansamblių konkursas-festivalis „Draugiškas akordeonas":

Dominykas Mileris - II vieta, mokytojas S. Adomavičius

VI Žemaitijos krašto jaunųjų kanklininkų etiudo konkursas:

Joris Tulaba - II laipsnio diplomas, mokytoja D. Liutikienė

Tarptautinis konkursas „Kaunas talent 2017":

„Svirplys" - diplomantai, mokytoja N. Usevičienė

VI respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violačelininkų konkursas:

Saulė Bielkauskaitė - II vieta, mokytoja V. Stalmokienė



Odilija Tinkutytė - diplomantė, mokytoja, V. Stalmokienė

Tarptautinis EMCY (European Union of Music Compettions for Youth) ir Liuksemburgo kultūros organizacijų ES jaunimo akademinės muzikos konkursas Liuksemburge:


Beatričė Gadeikytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas

Jazmina Preibytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas



I respublikinis pianistų konkursas „Crescendo":

Roberta Taučiūtė - diplomantė, mokytojas P. Katauskis

Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė

I – asis Tarptautinis „Muzikuojantys berniukai“ konkursas Klaipėdoje:

Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė



Gargždų  muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2016-2017 m.m.

Respublikinio J. Švedo liaudies instrumentų konkurso zoninis turas

Emilija Bieliauskaitė - laureatė, mokytoja J. Jatulienė

Greta Drakšaitė - laureatė, mokytoja D. Liutikienė, konc. L. Vežuka




Klaipėdos rajono moksleivių meninio skaitymo konkursas


Austėja Gindulytė - laureatė, mokytoja L. Jusčienė


Tarptautinio konkurso „Talentų lyga" atranka


Dainos studija „Svirplys" ir „Svirplys Junior" - atrinkti į tarptautinį konkursą, mokytoja N. Usevičienė

Baltijos šalių vokalinės muzikos konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016"

Dainos studija „Svirplys" - I vieta, mokytoja N. Usevičienė


V tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Mano draugas-fortepijonas" 

Deimantė Piaulokaitė - diplomantė, mokytoja L. Serapinienė

2015 - 2016 m.m. Tarptautinis konkursas „Aprilla pilieni"

V respublikinis R. Žaldoko smuikininkų konkursas

V republikinis pianistų konkursas „Judančio pasaulio ritmai" ...

Galerija

Kalendorius

«    Lapkritis, 2018    »
PrATKPŠS
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930