Savivaldybėje pagerbtos tarptautiniame konkurse aukso medalius laimėjusios saksofonininkės

   Lapkričio 21 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pasveikintos ir apdovanotos Gargždų muzikos mokyklos saksofono specialybės mokinės Beatričė Gadeikytė ir Jazmina Preibytė, tarptautiniame EMCY (European Union of Music Competitions for Youth) ir Liuksemburgo kultūros organizacijų jaunimo akademinės muzikos konkurse pelniusios aukso medalius ir specialius žiuri prizus, bei jų mokytojas Sigitas Stalmokas.

Gargždų muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2010-2016 m.m.


Gargždų muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2017-2018 m.m.

Respublikinis mišrių ansamblių konkursas-festivalis „Draugiškas akordeonas"

Dominykas Mileris - II vieta, mokytojas S. Adomavičius

VI Žemaitijos krašto jaunųjų kanklininkų etiudo konkursas

Joris Tulaba - II laipsnio diplomas, mokytoja  D. Liutikienė

Tarptautinis konkursas „Kaunas talent 2017"

„Svirplys" -diplomantai, mokytoja N. Usevičienė

VI respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violačelininkų konkursas

Saulė Bielkauskaitė - II vieta, mokytoja V. Stalmokienė
Odilija Tinkutytė - diplomantė, mokytoja, V. Stalmokienė

Tarptautinis EMCY (European Union of Music Compettions for Youth) ir Liuksemburgo kultūros organizacijų ES jaunimo akademinės muzikos konkursas Liuksemburge


Batričė Gadeikytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas


Jazmina Preibytė - aukso medalis ir specialus prizas, mokytojas S. Stalmokas

I respublikinis pianistų konkursas „Crescendo"

Roberta Taučiūtė - diplomantė, mokytpkas P. Katauskis

Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė

I – asis Tarptautinis „Muzikuojantys berniukai“ konkursas Klaipėdoje

Dovydas Žemgulis - diplomantas, mokytoja V. Jokubaitienė

Gargždų  muzikos mokyklos mokinių pasiekimai respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose 2016-2017 m.m.

Respublikinio J. Švedo liaudies instrumentų konkurso zoninis turas

* Emilija Bieliauskiaitė - laureatė, mokytoja J. Jatulienė

*Greta Drakšaitė - laureatė, mokytoja D. Liutikienė, konc. L. Vežuka

Klaipėdos rajono moksleivių meninio skaitymo konkursas


* Austėja Gindulytė - laureatė, mokytoja L. Jusčienė


Tarptautinio konkurso „Talentų lyga" atranka


*  Dainos studija „Svirplys" ir „Svirplys Junior" - atrinkti į tarptautinį konkursą. Mokytoja N. Usevičienė

Baltijos šalių vokalinės muzikos konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016"

*  Dainos  studija  „ Svirplys" - I vieta, mokytoja Nijolė Usevičienė

V tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Mano draugas-fortepijonas" 
  • Deimantė Piaulokaitė - diplomantė (mokytoja L. Serapinienė)

2015-2016 m.m. Tarptautinis konkursas „Aprilla pilieni"
V respublikinis R. Žaldoko smuikininkų konkursas
V republikinis pianistų konkursas „Judančio pasaulio ritmai" ...

Galerija

Kalendorius

«    Sausis, 2018    »
PrATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031